نحوه انطباق عملکرد با الزامات ایزو 13485به دانش بنیان های حوزه تجهیزات پزشکی آموزش داده شد

با حمایت 70 درصدی کریدورصادرات، شرکت های دانش بنیان با مدیریت ریسک در تجهیزات پزشکی مطابق با استاندارد ISO13485 آشنا شدند.

 

نحوه انطباق عملکرد با الزامات ایزو 13485به دانش بنیان های حوزه تجهیزات پزشکی آموزش داده شد 

با حمایت 70 درصدی کریدورصادرات، شرکت های دانش بنیان با مدیریت ریسک در تجهیزات پزشکی مطابق با استاندارد ISO13485  آشنا شدند.

به گزارش روابط عمومی کریدور خدمات فناوری، کارگاه آموزشی تهیه مستندسازی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت در تجهیزات پزشکی مطابق با استاندارد ISO13485 روز پنج شنبه 9 دی ماه  با حمایت کریدور صادرات برگزار شد.

هدف از برگزاری این کارگاه توانمندسازی شرکت های دانش بنیان در خصوص پیاده سازی کامل و اثر بخش تمامی الزامات استاندارد ایزو 13485است، تا شرکت های دانش بنیان بتوانند در ممیزی که از سوی ارزیابان شرکت های گواهی دهنده انجام می شود، انطباق عملکرد خود را با این الزامات اثبات کنند و موفق به دریافت گواهینامه ISO13485 شوند.

در این کارگاه آموزشی یک روزه که تدریس آنرا خانم دکتر کاشانی بر عهده داشت، شرکت های دانش بنیان با مفاهیم این استاندارد، الزامات استاندارد ISO13485 سیستم مدیریت تجهیزات پزشکی و نحوه مستندسازی سیستم مدیریت تجهیزات پزشکی و تعیین خط مشی و اهداف این استاندارد آشنا شدند.

کریدور صادرات در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و کمک به توسعه توانمندیهای شرکت ها در صادرات، با همکاری کارگزاران خود کارگاه های آموزشی با مباحث گوناگون را برای این شرکتها برگزار می نماید و تا 70 درصد هزینه حضور نمایندگان شرکتها در این دوره های آموزشی را پرداخت می کند؛ شرکتهای متقاضی شرکت در این دوره های آموزشی می توانند به وب سایت کریدورصادرات به نشانیwww.tesc.ir   مراجعه و یا با شماره تلفن 66421605 داخلی 2 تماس بگیرند.

در حال حاضر ثبت نام برای کارگاه آموزشی اصول قیمت گذاری محصولات 16 دی ماه ، کارگاه آموزشی اصول تهیه و تنظیم قرار دادهای تحقیق و توسعه 23 دی ماه و کارگاه آموزشی اصول و فنون مذاکرات تجاری بین المللی در تاریخ 30 دی ماه توسط شرکت تجارت هوشمند هیراد ( کارگزار کریدور) با حمایت 75 درصدی کریدور خدمات فناوری در حال انجام است.

 

نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha
اطلاعات خبر
تاریخ خبر ۱۳۹۵/۱۰/۱۳
تعداد بازدید خبر ۱۵۵۱
تعداد رای : ۱