اخذ گواهینامه انطباق محصول (COC) توسط شرکت آرتاش کامپوزیت از شرکت SGS

شرکت آرتاش کامپوزیت-تولید کننده سره و نازل های جوش- موفق به اخذ COC از شرکت SGS شد. فرآیند اجرایی اخذ این گواهینامه توسط شرکت مشاوران پادمیرا مهر، یکی از کارگزاران موسسه خدمات فناوری تا بازار انجام شده است.
بنا به درخواست شرکت آرتاش کامپوزیت از موسسه خدمات فناوری تا بازار، مبنی بر انجام فرایندهای لازم برای کسب تاییدیه‌های مرتبط با محصول خود، امور کارگزاران موسسه با معرفی این شرکت به کارگزار مشاوره و ارزیابی (شرکت مشاوران پادمیرا مهر) فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرد. بمنظور دریافت این گواهینامه، فرآیندهای تولید در شرکت آرتاش کامپوزیت بر مبنای الزامات استاندارد ISO۹۰۰۱: ۲۰۰۸، اصلاح و بروزرسانی شد. همچنین محصول این شرکت بر مبنای استانداردهای کیفی مربوطه (EN ISO ۵۱۸۲: ۲۰۰۹ و EN ISO ۵۸۲۱: ۲۰۰۹) ارزیابی شده و کیفیت محصول توسط شرکت SGS که نماینده شرکت سویس در ایران است، با صدور گواهینامه انطباق محصول مورد تایید قرار گرفت. لازم به ذکر است که این مجوز برای مدت سه سال دارای اعتبار است و کلیه مراحل فرایند کسب گواهینامه از زمان درخواست شرکت تا زمان اخذ تاییدیه تقریبا پنج ماه به طول انجامید.

با استناد به این گواهینامه کیفی، شرکت آرتاش کامپوزیت می‌تواند محصول خود را به کشورهای اتحادیه اروپایی صادر نماید و هم اکنون نیز در حال گسترش بازارهای صادراتی خود می‌باشد.

COC (Certificate of Compliance) گواهینامه انطباق محصول با استانداردهای کیفی مربوطه است.
نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha
اطلاعات خبر
تاریخ خبر ۱۳۹۲/۰۴/۱۲
تعداد بازدید خبر ۲۲۵۰
تعداد رای : ۴